להזמנת אולפן השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם:

כלי נשיפה

במחלקה מלמדים טובי המורים והנגנים בארץ, בעלי נסיון תזמורתי, קאמרי וסולני עשיר.

תלמידי המחלקה משתתפים בכיתות אמן עם אמנים בעלי שם, מנגנים בכנסים מוסיקליים ארציים לתזמורות ולהרכבים ומשתתפים בקונצרטים מחלקתיים וכיתתיים ובבמות השונות שמציע הקונסרבטוריון לתלמידיו. רבים מהם זוכים גם בתחרויות בין לאומיות

משפחת כלי העץ


החליל הוא כלי הנשיפה המוכר ביותר. מהיר וקליל , מנגן בטווח הצלילים הגבוהים ובעל רפרטואר המשתרע מימי הביניים ועד למוסיקה מודרנית.

החליליות הן משפחת כלים עשירה ומגוונת בעלת רפרטואר רחב המשתרע על פני 900 שנה. אנו בקונסרבטוריון רואים בחלילית כלי וירטואוזי שניתן להתפתח בו עד ללימודים גבוהים ולקריירה מוסיקלית מקצועית.
 
קלרנית כלי מהיר ווירטואוזי, הקלרנית הוא חביבם של גדולי המלחינים אשר חיברו לו יצירות נפלאות. מנגן בטווח נמוך מעט מזה של החליל. הקלרנית, יש לציין הוא בעצם משפחת כלים גדולה ומגוונת.
 
הסקסופון הוא כלי הנשיפה החדש ביותר, יליד המאה ה- 19. למרות שהוא מזוהה עם מוסיקת הג'אז, הסקסופון נולד ככלי קלאסי וככזה הוא נלמד במחלקת כלי הנשיפה.


משפחת כלי המתכת


חצוצרה: בעלת צליל מבריק, מהירות וסחף, החצוצרה היא כלי הנגינה ממתכת בעלת המנעד הרחב יותר. למרות שהחצוצרה מוכרת מתרועות ומצעדים, היא כלי נגינה המנהיג את סקציית כלי המתכת בכל תזמורת גדולה .

 
 

טרומבון: כלי בעל טווח אדיר הנע בין עוצמה מהממת הנושאת על כתפיה תזמורת שלמה, ועד לטון רך ורגיש. הטרומבון ייחודי מאוד באופן תפעולו ובעל רפרטואר רחב ועשיר.